Konya ambar kargo

Pek çok insan farklı nedenlerden dolayı taşınmaya ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenler kimi zaman iş durumu kimi zaman emeklilik olmaktadır. Bununla beraber taşınma işlemi her ne sebeple olursa olsun oldukça zor bir işlemdir. Öte yandan ambar kargo işlemi çok daha zor olmakla birlikte oldukça maliyetli bir işlemdir.

Konya ambar kargo firması

Firmamız Konya’da hizmet vermekte olup ambar kargo hizmetini uzun yıllardır müşterilerine sunmuş durumdadır. İşin ekonomik boyutunu ikinci plana atarak müşteri memnuniyetini ilk plana koyan firmamız müşterilerinin isteklerine önem vermektedir.

Konya ambar kargo eksper hizmeti

Firmamızın müşterilerine hiçbir ücret talep etmeden eksper hizmeti sunmaktadır. Yerinize gelen eksperimiz eşyalarınızın durumu raporlayarak uygun ekipmanların seçilmesini sağlar. Ayrıca eşyalarınıza taşınma sırasında herhangi bir zarar gelip gelmediğinin teyit edilmesinde etkin rol oynamaktadır.

Konya ambar kargo uzman kadro

Firmamızın bünyesinde bulunan her bir personel alanında uzman kişilerden seçilmiş durumdadır. Firmamızın uzman kadrosu ile eşyalarınızın zarar görmeden tam bir koruma ile birlikte taşınabilmektedir. Eşyalarınızın her biri ayrı ayrı ambalajlanmakta ve paketlenmektedir. Söküm gerektiren eşyalarınızın personellerimiz tarafında sökülerek taşınmakta olup varış noktasında tekrar birleştirilerek teslim edilmektedir.

Konya ambar kargo uygun fiyat

Firmamız müşterilerine ambar kargo işlemleri için piyasadaki en iyi fiyatları vermekte olup sizlere ekonomik açıdan da destek olmaktadır.

iletişim: 0541 213 89 39