Kocaeli

 

Kocaeli Ambar Kargo

Taşımacılık sektörünün alanı teknolojinin gelişmesi ile farklılaşmış ve gelişmiştir. Evden eve gibi taşıma işlemlerinde büyük firmalar büyük araçları ile hizmet verirken daha küçük çaplı taşımalar da bu firmaları tercih etmek oldukça maliyetli olmaktadır.  Koli bazındaki eşyaların taşınması konusunda bu nakliye şirketleri genel olarak hizmet vermemektedir. Hizmet vermeyi kabul eden nakliye firmaları ise oldukça yüksek fiyat teklifleri sundukları için eşyasının taşınmasını isteyen müşteriler bu teklifleri kabul etmemektedir.

Tam bu aşamada Kocaeli Ambar Kargo aramış olduğunuz hizmeti sunan bir firma olarak karşınıza çıkmaktadır. Firmamız koli bazındaki eşyalarınızın güvenilir bir şekilde adresten teslim alınıp adrese teslim edilmesi konusunda her geçen gün hizmetlerine devam ediyor.

Nasıl Çalışırız

Kocaeli Ambar Kargo olarak eşyalarınızın teslimatını aldıktan sonra istenilen adrese taşınması konusunda hizmet vermekteyiz. Faturalandırılarak ücret ödemelerinizi tahsis etmekteyiz. Ayrıca eşyaların taşınması sırasında karşı ödeme gibi bir eksiğiniz var ise bu konuda da yardımcı oluyoruz. Yani firmamızın çalışma prensibi evden eve nakliye şirketi gibi fakat Kargo Firması prensibinde işlemektedir. Tüm sunulan bu özel hizmete rağmen fiyatlarımız ise hem Kargo taşımacılığına hem de nakliye firmalarının taşımacılığına göre oldukça uygun olmaktadır.

Sizlerde herhangi bir kargo taşımacılığı işlemi ihtiyacınız var ise Kocaeli Ambar Kargo iletişim numaralarından fiyat teklifleri alabilirsin. Sunduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyeti ve güven 1. önceliğimizdir .

iletişim: 0541 213 89 39