Bizi Tanıyın

Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti

img

Misyonumuz

Tüm müşterilerimizin iş büyüklüğünü gözetmeksizin profesyonellik ve tecrübeye dayalı en yeni teknolojilerle hizmet veriyoruz.

img

Vizyonumuz

Her zaman en iyisini yapmak ve müşteri memnuniyetini göz ardı etmeden sektörün lider firması konumuna gelmenin yanı sıra, sosyal sorumluluk projelerinde de yer alarak nakliyat sektörüne yeni bir anlayış kazandırmaktayız.

icon
12330 +
Taşınan Ev
icon
23,786 +
KM Her Yıl
icon
12,986 +
Ton Eşya
icon
18892 +
Memnun Müşteri
Neden Biz?

ÖNE ÇIKAN YÖNLERİMİZ

ÜCRETSİZ EKSPER HİZMETİ

Ekspertiz hizmetimizle, size en sağlıklı taşıma hizmetini sunabilmemiz için eşyalarınızın taşındığı binanın keşfini yaparak durum değerlendirmesi yapıyoruz.

ÖZEL PAKETLEME HİZMETİ

Kırılabilecek eşyalar, elbise dolabınızdaki eşyalar, beyaz eşyalar, mobilyalar, gerektiğinde TV ve avizeleriniz özel yöntemlerle paketlenir.

DEMONTE VE MONTAJ HİZMETİ

De-monte olması gereken tüm eşyalarınızı söküyoruz ve yeni adresinizde profesyonel marangozlu ekiplerimiz ile tekrar montajını yapıyoruz.

SİGORTALI NAKLİYE HİZMETİ

Tüm eşyalarınız, kaybolma, kırılma ve zarar görme gibi durumlara karşı taşıma ve nakliye işlemlerinin başından sonuna kadar güvence altına alınmaktadır.

HİJYENİK PROFESYONEL EKİPMANLAR

Araçlarımız, paketleme ekipmanlarımız ve ekibimiz hijyen standartlarına önem vermektedir. Aracımız ve ekipmanlarımız her taşımadan önce temizlenmektedir.

Daha detaylı bilgi almak için hemen teklif alın.