Büyükçekmece evden eve nakliyat sektöründe faaliyetlerine devam eden firmamız, bu sayede bölgede en fazla nakliyat tecrübesine sahip olan firmalar arasında yer almaktadır. Tüm iş detaylarına profesyonel hizmet anlayışını hakim kılarak Büyükçekmece nakliyat işlerinizi sorunsuzca gerçekleştiren Ceyhan nakliyat, üst düzey müşteri memnuniyetini, en önemli firma ilkesi olarak benimsemiştir.

 

Nakliyat sektörüne ait farklı iş kollarında da müşterilerine profesyonel olarak hizmet sunan firmamız, sektörle ilgili gelişmeleri yakından takip ederek alakalı tüm yenilikleri hizmet bünyesine entegre etmektedir.

Büyükçekmece nakliyat işleri kapsamında sunduğumuz demontaj ve montaj hizmetimiz ile, taşınma sürecinde sabit eşyalarınızın bulunduğu yerden işinin ehli çalışanlarımız tarafından sökülmesini ve yeni yerlerine montaj edilmesini sağlamaktayız. Nakliye sektöründe alt iş kolu olarak verdiğimiz bu hizmet sayesinde, sabit eşyalarınıza uygulanacak amatör işlemler sonucunda eşyalarınızın zarar görmesini engellemekteyiz.

Bunun dışında yine alt iş kolları arasında yer alan eşya ambalajlama hizmetimiz ile, tüm eşyalarınızın kaliteli ve darbe emici özelliklere sahip ambalaj malzemeleri ile paketlenmesini sağlayarak, ideal bir taşıma için hazır hale getiriyoruz.

Büyükçekmece Kurumsal Nakliyat Hizmeti

Ceyhan nakliyat olarak, tüm kamu kurum ve kuruluşları ile birlikte, özel sektör kuruluşlarına da profesyonel olarak Büyükçekmece kurumsal nakliyat hizmeti vermekteyiz. Verdiğimiz kurumsal nakliyat hizmeti kapsamında kurumsal parça eşya taşımacılığı, değerli evrak ve eşya taşımacılığı, ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı, hastane taşımacılığı ve bunlara benzer her türlü nakliye işlerinde kurumsal firmalarımızın en önemli çözüm ortakları arasında yer almaktayız.

Asansörlü Nakliyat

Sigortalı Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Büyükçekmece evden eve nakliyat firması sigortalı taşımacılık kapsamında sunduğumuz bu hizmet, sadece evden eve nakliye hizmetleri alan bireysel müşterilerimiz için değil, aynı zamanda tüm kurumsal müşterilerimiz için de geçerlidir.

Sigortalı taşımacılık hizmetimizle, tüm eşyalarınızın maddi değeri karşılığında sigorta yapılmasına olanak tanıyıp, eşyalarınızın taşınma sürecinde firmamız kaynaklı nedenlerle hasar görmesi halinde, meydana gelen maddi zarar sigorta firması tarafından karşılanmaktadır. Özellikle uzun mesafeli taşımacılıklarda ücretsiz olarak sunduğumuz sigortalı nakliyat hizmeti, eşyalarınızın maddi olarak güvence altına alınmasını sağlamaktadır.

Yukarıda saydığımız hizmetlerin dışında, Büyükçekmece evden eve nakliyat işlerine dair tüm işlerinizde sizlere hizmet sunmaktan büyük bir memnuniyet duyacağımızı belirterek, nakliye süreçleri hakkında daha detaylı bilgi almak için, web sitemiz üzerinde bulunan müşteri destek hattımızı arayabilirsiniz.

 

Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Son dönemlerde taşınmanın da ne kadar yüksek fiyatlarla yapıldığını biliyoruz. Kimi firmaların işinde iyi olmaması ve yalnızca işini para için yapması, sektörün dalgalanmasına da sebep olmaktadır. Bizler Ceyhan Nakliyat Firması olarak tüm müşterilerimizin en iyi şekilde hizmet alabilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Evden eve nakliyat ücretleri firmamız tarafından oldukça uygun fiyatlar dahilinde tutulmaktadır. Sizler için fiyat listesi çıkarırken eşyalarınızın nereye taşınacağı ve ne kadar fazla olduğunu bilmek durumundayız. Aynı şekilde şehir dışı eşya taşımacılığı da firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize sunulan avantajlar içerisinde yer almaktadır. İstanbul içerisinden istediğiniz her şehre kaliteli bir şekilde evden eve nakliyat hizmetini alabilirsiniz.

Büyükçekmece Şehir İçi Nakliyat

Büyükçekmece şehir içi nakliyat, çok önceye dayanan tecrübeleri ile nakliyatın adeta kitabını yazmış bir personel kapasitesi ile hizmet vermektedir. Buna bağlı olarak da müşterilerimizin eşyalarını dikkatli ve özen göstererek taşırız. Müşteri memnuniyeti bizim için oldukça önemli bir etkendir. Bizi arayan her hangi bir müşterimiz bizden hiç bir zaman olumsuz bir cevap almamıştır.

Büyükçekmece Nakliyat

Büyükçekmece nakliyat, eşya paketlemesinden tutun da bunların araca istiflemesi ve de yeni adrese götürülüp teslim edilmesine kadar geçen sürede sizler için gerekenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır. Elektronik ve beyaz eşyalar havali naylonlar ile paketlenirken cam ve hassas durumdaki diğer eşyalar ise beyaz kâğıtlar ile kullandıktan sonra köpük malzeme ile desteklenmekte ve bu şekilde taşınmaktadır.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliye Fiyatları

Büyükçekmece evden eve nakliyat işlemleri zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz. Profesyonel bir şekilde hizmet sunan firmamız, evden eve nakliyat hizmetleri konusunda üstün hizmet sunuyor. Eşyalarınızın başına herhangi bir zarar gelmeden nakliyat işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Kaliteli ve kurumsal firmamız, siz değerli müşterilerimiz için her zaman en iyisini yapmayı hedefliyor.

Büyükçekmece Nakliyat Firmamızda En Uygun Nakliye Fiyatları

Büyükçekmece evden eve nakliye hizmeti sunan profesyonel firmamızda, evden eve nakliyat işlemleri oldukça uygun fiyatlıdır. Uygun fiyatlı olarak nakliyat hizmetleri almak istediğiniz zaman, firmamızı tercih etmeniz yeterlidir. Firmamızdan evden eve nakliyat hizmetleri için yardım ve destek alabilir, detaylı bilgiye ulaşabilmek için iletişim kurmanız yeterlidir.