Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmetlerinde tercih edebileceğiniz Ceyhan nakliyat firması, insan merkezli ve müşteri memnuniyetine dayalı çalışma ilkesiyle hareket eden nadir firmaların başında gelmektedir. Önceliğini müşteri memnuniyeti olarak tanımlayan firmamız, çok uzun yıllardan beri Beylikdüzü evden eve taşımacılık sektörünün içinde yer alan firmalarından birisidir. Yılların kazandırmış olduğu engin tecrübeyle, her zaman daha yenilikçi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ceyhan taşımacılık kurulduğu ilk günden beri, müşteri ve memnuniyeti ve sorunsuz taşımacılık konusundaki azim ve kararlılığını koruyarak, Beylikdüzü ve çevresi başta olmak üzere tüm İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinde, en iyi hizmeti sunmaktadır.

Her zaman müşterilerimize karşı sorumluluk bilincinde olan firma yöneticilerimiz ve çalışanlarımız, bireysel ve kurumsal olarak her zaman yeniliklere açık ve gelişimci bir anlayış ile sektördeki varlığını korumaktadır. Duyarlı yönetim ve çalışanlarımızla, gerek toplum ve iş ahlakı konusunda, gerekse çevreye duyarlı taşımacılık hizmeti ile sektörün liderleri arasında yer almaktadır.

Yenilikçi Anlayışla Beylikdüzü Nakliyat Hizmeti

Tecrübesini teknoloji ile birleştiren firmamız, Beylikdüzü evden eve nakliyat ile siz değerli müşterilerimizin eşyalarını titizlikle taşımaktadır. Gerek evden eve tüm eşyalarınızı, gerekse parça eşyalarınızı Ceyhan nakliyat ile sorunsuz bir şekilde taşıtabilirsiniz.

Nakliyat hizmetlerinde ülkemizde ve Avrupa’da sektörle alakalı gelişmeleri yakından takip ederek, yeni çıkan tüm teknolojik ürün ve yöntemleri hizmet kapsamına dahil etmeye çalışıyoruz. Böylelikle her zaman kendisini yenileyen teknolojik bir firma sıfatıyla, sizlere çağın gerekliliğini hizmet olarak sunmaktayız.

En İyi Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü evden eve nakliyat konusunda uzman ekiplerimizle sizlere kesintisiz hizmet sunan firmamız, tüm taşımacılık işlemlerinde sorunsuz hizmet verebilecek bilgi ve birikime sahiptir. Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmeti almak için bizleri aramanız halinde, müşteri destek hattımız sizden gerekli bilgileri alarak ekspertiz gönderimi için sizden randevu talep edecektir. Belirlenen gün ve saatte ücretsiz olarak eşyalarınızın genel durumunu, bina ve kat durumu hakkında bilgi alarak, firmamız taşınacağınız gün ve saat için programını yaparak eşyalarınızı taşıyacaktır.

Eşyalarınız taşımacılık kapsamında sigortalanarak, olası zararlar karşısında maddi kayıplarınız karşılanmaktadır.

Eşya Taşıma Öncesinde Neler Yapılmalı?

Eşya taşıma öncesinde neler yapılmalı? Nasıl hazırlıklar yapılmalı? Sorularına cevap olarak vereceğimiz önerileri dikkate almanız, hem daha az maliyetli, hem de daha hızlı ve sorunsuz bir hizmet almanız için tavsiye edeceğimiz önerilerden bazılarıdır.

Eşya taşıma öncesinde yapılması gerekenler, şunlardır.

  • Evinizi ne zaman taşımak istediğinize erkenden karar vermek, sıkışık zamanın stresine maruz kalmanızı önleyeceği gibi, hazırlıklarınızı da ok daha rahat yapmanıza olanak tanıyacaktır. Yapmanız gereken ilk iş, evi taşımaya 1 hafta 10 gün öncesinden karar vermektir.
  • Yeni evinizi taşınmaya hazır hale getirecek çalışmalar yaparak, taşındıktan sonra eşyaların arasında farklı işlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız.
  • En az birkaç gün önceden Ceyhan nakliyat firmamızı arayarak ya da gelerek, işin detayları hakkında fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Firmamız eşyanın alınacağı yere ücretsiz ekspertiz göndererek, eşyanızın durumu, bulunduğu kat ve cephesi hakkında bilgi alarak gerekli hazırlığı yapmaya başlayacaktır.
  • Evden eve nakliye hizmeti dışında almak istediğiniz farklı hizmetler varsa, bunu Ceyhan taşımacılık yetkilisine bildirerek sözleşmede belirtebilirsiniz.
  • Taşınmadan önce paket ve ambalajlama işlerini kendiniz yapacaksanız, taşınma gün ve saatinden en az yarım gün önce bu işleri tamamlamanız işinizin daha hızlı yapılmasını sağlayacaktır. Paketleme işlerini bizim yapmamızı istiyorsanız, önceden belirtmeniz koşuluyla ekibimiz gelerek profesyonel bir şekilde paketleme işlerinizi yapacaktır.
  • Taşınmanın olacağı gün ve saatte firma çalışanlarımız ve bir yetkilimiz gelerek, eşyalarınızı evinizden alıp aracımıza uygun bir şekilde yükleyerek yeni evinize taşıyacaktır.

Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız, web sitemiz üzerindeki iletişim kanallarından bizimle irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

beylikdüzü evden eve nakliyat

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Sonrası Hizmetlerimiz

Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmeti için ilk aşama kadar son aşamalar da önemlidir. Özellikle yüksek katlı binalarda oturanlar için eşya taşıma işlemi tam bir işkenceye dönüşebiliyor. Bu nedenle firmamız eşyalarınızı en yüksek katlara bile asansörler ile çıkarmaktadır. Asansörlü taşımacılık ile hizmetlerini devam ettiren nakliye firmamız her ağırlıktaki eşyalarınızı da zorlanmadan ve eşyaya hasar vermeden kolayca taşıyabilir. Bunun yanın da de montajı yapılan mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız ve diğer teknolojik ürünleriniz yeni evinizde montaj işlemi yapılır.

Eşya Sigortası Nasıl Yapılır?

Beylikdüzü evden eve nakliye firmaları tercih edilirken en çok dikkat edilmesi gereken konulardan birisi de eşya sigortası hizmetini sağlayıp sağlamadığıdır. Ceyhan Nakliyat Firması olarak bizler sizlere eşya sigortası avantajını sunuyoruz. Bu sayede tüm eşyalarınız güvenilir bir şekilde istediğiniz adrese teslim ediliyor. Eşya sigortası nasıl yapılır konusuna baktığımızda ise, firmamız tarafından gerekli evrakların hazırlanacağını söylememiz mümkündür. Sizlerin evraklardaki gerekli bölümleri doldurmanız ile birlikte eşya sigortası işlemleriniz de başlamış olacaktır. Eşya sigortası sayesinde, firma tarafından hasar verilen tüm eşyalarınızın sigorta bedeli de sizlere ödenmektedir. Eşyalarınızın daha güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlamanız için eşyalarınızın sigorta işlemlerini firmamız tarafından yaptırmanız gerekmektedir.

Beylikdüzü Şehir İçi Nakliyat

Beylikdüzü şehir içi nakliyat, firma olarak sizlerin eşyalarına gereken önem ve değeri vermekte ve buna göre yaptığı hizmetlerden verim de almaktadır. Bu anlamda eşyalarınızı sapa sağlam bir şekilde gideceği yere ulaştırmak bizim birinci görevimizdir. Sizleri memnun etmek ve de bu işlerden sizlerin mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlamak ta yine kendimize edindiğimiz bir ödevdir.

Beylikdüzü Nakliyat

Beylikdüzü nakliyat firması olarak her geçen gün hizmet alanınızı daha da genişletmekte ve de yolumuza bu şekilde devam etmekteyiz. Eşyaların tespiti ve gideceği adese kadar gereken tüm keşif işlemlerinden sonra itinalı bir ambalaj işlemi gerçekleştirmekte ve bunu da adeta kendi işimizden ayırmadan yapmaktayız.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Firmaları

Beylikdüzü evden eve nakliyat firmaları, kolay bir şekilde taşınmanızı sağlayan, güvenli bir şekilde eşyalarınızın nakliyesini gerçekleştiren firmalardır. Kaliteli ve kurumsal firmamız, evden eve nakliyat işlemlerinizi güvenli bir şekilde yerine getirmeye devam ediyor. Eşyalarınızı özenli bir şekilde taşıyor, kırılıp dökülmemesi için tüm önlemleri alıyoruz.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Beylikdüzü evden eve nakliyat fiyatları firmamız tarafından uygun olarak sizlere sunuluyor. Güvenli ve kaliteli hizmet alarak nakliyat işlemlerinizi uygun hale getirebilirsiniz. Tüm nakliyat işlemleriniz için Beylikdüzü firmamızı tercih ederek, hem uygun fiyatlı hem de güvenli evden eve nakliyat hizmetlerini alırsınız. Sizler için her zaman uygun fiyatlı hizmetlerini sunmaya devam ediyoruz.